Mūsu ideja

11825020_947953851933509_1289033765954864984_n

Pārgājieni un pastaigas mums abām jau ir kļuvuši par dzīvesveidu, izstaigājot gan jau visiem zināmus un populārus maršrutus, gan atklājot daudz ko jaunu, vienkārši sekojot kartei un intuīcijai (kas reizēm var novest pie purva šķērsošanas, bet kas gan ir pārgājiens bez piedzīvojuma?). Vēl mums ļoti patīk lasīt par citu piedzīvojumiem. To visu saliekot kopā, kādā jaukā dienā mums ienāca prātā doma, ka varētu dalīties savos piedzīvojumos arī ar citiem (pāris rindas facebook ar bildītēm likās par maz :D). Tad nu izdomājām, ka varētu sekot mūsdienās tik populārajai nodarbei un uztaisīt pašām savu pārgājienu un citu aktivitāšu blogu. Kādēļ? Jo kādēļ gan ne.

Pirms gada Anete mani iedvesmoja piecelties no dīvāna un sekot viņai mežā, kas izrādījās viens no labākajiem lēmumumiem šo gadu laikā. Līdz tam es vienkārši priecājos par citu cilvēku stāstiem un skaistajiem skatiem internetos, pati tā arī nevarot saņemties kaut ko darīt. Nebiju tikusi tālāk par “o jā, forši, es arī tā gribētu”. Anetes kontā toties bija vairāki garāki un īsāki pārgājieni, kas lika man aiz cieņas (un skaudības) nopūsties, līdz vienā dienā tika sarunāts “ejam!!” un mēs aizbraucām uz Lodi meklēt mežā klintis. Vispār jau man personīgi līdz veselīgam dzīvesveidam vēl ir tālu kā līdz Marsam, bet ar kaut ko taču ir jāsāk. Anete šajā ziņā ir daudz labāks piemērs (un mana varone). Nolēmam rakstīt katra no sava skatu punkta, ne pārāk nopietni un ar humoru, lai citiem jautrāk lasīt 🙂 Nopietnu rakstu tāpat jau pilns internets.

Šajā lapā mēs vēlamies paradīt, ka, lai sāktu kaut ko darīt, nemaz tik daudz nevajag. Pirmkārt, nav jau jāiet gari 30+ km maršruti, galvenais ir vienkārši izrauties no ikdienas un pilsētas un atklāt savu apkārtni no jauna. Pie mums taču ir tik daudz ko redzēt! Nav obligāti jāiet maksas grupas pārgājienos, vienkārši var paņemt rokās karti un realizēt savu ideju pašam. Un šādas idejas neizmaksā dārgi (piezīme taupīgajiem), pārsvarā tik vien kā sabiedriskā transporta biļete vai degviela, ja jādodas turp, kur autobusi un vilcieni neved.

Visiem mūsu piedzīvojumiem tiks pievienotas izmaksas, mēģināsim uzzīmēt arī karti vai ko tamlīdzīgu, apskates objektus (ja tādi pa ceļam). Nu kaut kā tā. 🙂 Varbūt kāds no mums iedvesmosies piecelties no dīvāna, varbūt kāds vienkārši paskatīties, cik pie mums Latvijā tomēr skaisti, varbūt kāds vienkārši atradīs interesantu galamērķi brīvdienu izbraucienam ar ģimeni. 🙂

Lai ieraudzītu pasauli no jauna, neko daudz nevajag! ir tikai mazliet jāizkāpj ārā no savas komforta zonas un jāatver acis! 🙂

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: